mrtforum.forumm.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
mrtforum.forumm.biz

MRTFORUM HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

beş güzel fıkara daha

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

beş güzel fıkara daha Empty
MesajKonu: beş güzel fıkara daha   beş güzel fıkara daha EmptyC.tesi Kas. 24, 2007 1:52 am

Karim kayboldu
Akmerkezde karilarini kaybeden iki kisi karsilasir.
-Affedersiniz ben karimi kaybettimde bana yardimci olurmusuz.
-Aaaa tesadüfe bakin bende karimi kaybettim.Benim bir fikrim var beraber karilarimizi arayalim.Sen benim karimi görürsen haber ver ben senin karini görürsem ben haber veriyim.
-Tamam ama nasil bulucagiz birbirimizi.
-kim karilarimizdan birini bulursa 5.kattaki sinemalarin önünde beklesin tamam mi?
-tamam tamam ama ben senin karini nerden taniyacagim.
-Benim karim 1.75 boyunda, sarisin, mavi gözlü, beyaz tenlidir.Üzerinde ise pempe bir mini etek,beyaz gögüsten dekolteli bir buluz ve pempe sivri topuklu bir ayakkabi vardir.Diger adam ise;
-''Benim kariyi bos ver senin kariyi arayalim''der.

Ucuz Paça
PAÇA
Kýrþehir’i ziyarete gelen turistler, bir yol üzerinde koyun sürüsüne rastlarlar. Sürü içindeki bazý koyunlarýn sað arka ayaðýnýn kesilip, yerine tahta baðlandýðýný, bazý koyunlarýn da sol arka, sol ön veya sað ön ayaklarýnýn kesilerek yerine tahta baðlandýðýný görürler. Turistler merak edip, tercüman aracýlýðýyla çobana neden koyunlarýn bazý ayaklarýnýn kesilerek tahta baðlandýðýný sorarlar.
Kýrþehirli çoban, gayet normal cevap verir:
-Ne yani, canýmýz her paça istediðinde koyun mu keseceðiz?

Müebbet
Zamanin en büyük Mayfa babasi çok agir bir suçtan yargilanmaktadir ve idami istenmektedir. Jüri üyelerinin içinde Temel de vardir. Mafyanin adamlari mahkemeden önce Temeli bir kenara çekerler ve söyle derler:
- Temel ne yap et Babanin idam kararini müebbet'e çevir yoksa bu senin sonun olur derler!!! Temel'in içine korku düsmüstür: Acep ne yapsam da bu adami kurtarsam" diye düsünür. Dava baslar günlerce devam eder ve nihayet Jüry üyeleri karar vermek üzere odalarina geçerler. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra jüry geri gelir ve kararini okur:
- Müebbet hapis derler. Bunu duyan Babanin adamlari ne yapacaklarini sasirirlar dogru Temel'e gidip:
-Af ferim sana Temel simdi gözümüze girdin derler. Ehh be Temel iyi güzel de bu isi nasil basardin diye sorarlar. Temel:
- Sormayin bre usaklar der millet Beraat Beraat diye tutturdu Muebbete çevirmek kadar aklan karayi seçtim der.

Týpta iki kural
Týp fakültesinde profösör derse girer ve öðrencilere týpta önemli iki kuralýn olduðunu söyle...birincisi hiç bir þeyden mideniz bulanmayacak hiç bir þeyden tiksinmeyeceksiz...þimdi size uygulamalý olarak gösterecem der ve masanýn üzerinde duran cesedin anüsüne parmaðýný batýrýr ve yalamaya baþlar..daha sonra bu iþi tüm öðrencilerin yapmasýný ister.bütün öðrenciler sýraya girer ve cesedin anüsüne parmaðýný sokar ve yalarlar.bu iþ bittikten sonra profösör "þimdi gelelim ikinci kurala" der.
"týpta ikinci önemli kural gözlemdir" der ve ekler "ben cesedin anüsüne iþaret parmaðýmý soktum ama orta parmagımı yaladım"

Firar
Ufak bir suçtan hapse düsen Temel'in kogus arkadasi sik sik hastalanmakta haftada bir doktora gitmektedir.Adamin doktordan her gelisinde bir uzvu kesilmektedir.Bir gün bacagi,sonra kolu,eli...Son gelisinde Temel kogus arkadasinin kulagina egilir manali bir gülüsle:
-Uy!Hemserim sanmaki anlamayrum,baga öyle geliyoki galiba sen kisim kisim firar edeysun...
https://mrtforum.yetkin-forum.com

beş güzel fıkara daha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-